Search*

Uudised

Kogupere laager “Õnnelik elu”  toimub 10.augustil 2013, KAREPAL!
19/06/2013 12:43 Added by*: Kristiine Vahtramäe;
Laagris räägime õnne loomisest – selle leidmisest, äratamisest ja toetamisest ning mängime koos lastega kujutlusvõimet arendavaid mänge (Kerttu Soans); teeme koos joogat (Reet Sütt) ja taijid (Ivo Hillermaa); tutvume meie kehas olulist rolli etendavate tšakrate e. energiakeskustega (Agnes Laine) ning kuuleme sellest, kuidas kristallide ja inglitega oma elu muuta ja ennast tervendada (Triin Anni).

Laagri kava:  
09.00-09.45 hommikusöök
10.00-12.00 Kerttu Soans “Õnneliku elu alused”. NB! Kell 11.00 kujutlusvõimet arendavad mängud lastele.
12.15-13.15 Reet Sütt, jooga täisksvanutele ja lastele. PALUME KAASA VÕTTA MATID!
13.30-15.00 lõuna, vaba aeg
15.15-17.15 Taiji, Ivo Hillermaa
17.30-18.15 õhtusöök
18.30-20.30 Agnes Laine, tšakrad
Triin Anni, kristallid ja inglid

Loodame, et laagris kuuldu/nähtu ja kogetu kõnetab Teid ning innustab saadud teadmisi/näpunäiteid oma elus rakendama ja praktiseerima. Ainult Sina ise saad luua endale oma õnneliku elu!

NB! Lugege kindlasti meie põnevate laagrikülaliste ja nende poolt laagris pakutava kohta altpoolt pikemalt!

Laste jaoks on korraldatud lastehoid.
Peale laagripäeva on soovijatel võimalik jääda koos ka õhtut veetma – muljetada laagris kogetut ning lõpetuseks tantsida hea muusika saatel.
Kohale saab tulla juba reedel, 9. augusti õhtul alates 19.00-st. Ööbida on võimalik rahvamaja saalis või telkides rahvamaja õuealal. Reede õhtuks toitlustamist tellida ei ole võimalik. Võttes kaasa oma grilli, saab rahvamaja õuealal ise süüa valmistada.
Kuna laagripäev tuleb pikk ja hiljem on veel tore koos õhtut veetma jääda, pakume ööbimisvõimalust ka vastu pühapäeva Karepa rahvamaja saalis või telkidega rahvamaja õuealal.
NB! Magamiseks vajalik tuleb endal kaasa võtta, st. telgid, madratsid, padjad, tekid jne.
Kes soovib mugavamat öömaja, siis ümbruskonnas on ka majutusettevõtteid: http://www.puhkaeestis.ee/et/arma-puhkemaja
http://www.puhkaeestis.ee/et/tallinna-huvikeskus-kullo-karepa-noortelaager
Põhjuse jääda peale laagripäeva Karepale ööseks annavad ka lähiümbruse vaatamisväärsused, mida pühapäeval koos perega nautida saab. Näiteks: Toolse Metsaantsu talu, Kalame Talumuuseum, Karepa Ravimtaimeaed, Toolse ordulinnus, Kalme ratsatalu jne.
http://www.hot.ee/m/metsaantsu/
http://www.puhkaeestis.ee/et/otsing?q=karepa&utm_medium=button_search&utm_campaign=header&utm_source=ve
http://www.puhkaeestis.ee/et/otsing?q=arma+ratsatalu&utm_medium=button_search&utm_campaign=header&utm_source=ve

Piisava hulga huviliste kokkusaamisel, võimalik korraldada ühiskülastuse eelpool mainitud kohtadesse. Palun registreerimisel oma huvist teada anda.
Toitlustamine. Toitlustamise osas on Teil valida kahe variandi vahel:
1.     Telli etteteatamisel hommiku- , lõuna- ja õhtusöök. Söögid on lihtsad ja maitsvad, kehale kerged – juurviljatoidud. Lõunasöögi juurde kuulub  ka lihtne ja lahja, kuid maitsev magustoit.
2.     Võta kaasa grill ja söök ning tee piknik rahvamaja õuealal.
Kohapeal võimalus puhvetist osta lihapirukaid, vaarikaid ja mustikaid jm.

Eelregistreerimine vajalik!
Palun registreerida oma tulek e-maili teel: helenkaasik@gmail.com või telefonil 5295043, Helen Kaasik – korraldaja.

Täiskasvanu laagritasu 10 eur
Laps (7-15) 8 eur
Alla kooliealised lapsed Tasuta
NB! Täpsustage registreerimisel kindlasti soove toitlustamise osas! 
Hommikusöök / 1 inimene 2 eur
Lõunasöök / 1 inimene 5 eur; lapse ports 3 eur
Õhtusöök/ 1 inimene 3 eur
       
         
               

Rõõmsate kohtumisteni Karepal!
 
 
 
Kerttu Soans on kirjanik ja meditatsiooniõpetaja ehk ajutreener – nagu ta ise end nimetab. Kerttu meeletreeningud põhinevad traditsioonilistel tehnikatel, kuid suurem osa harjutusi on ta loonud ise. Ta kirjutab meditatsiooniteemalisi tekste ajakirja ÜKS ja eelmisel aastal ilmus Kerttult juhitud meditatsioonide CD “Kuldne lehter Sinu peas.”,  vt. lähemalt www.kerttusoans.eu
Laagris oma loengul „Õnneliku elu alused“ räägib ta mõtete, tunnete ja tegude tasakaalustamisest ja olemise-tegemise-omamise fenomenist oma elu loomisel. Lastele on Kerttul kujutlusvõimet arendavad harjutused. Käiakse leivas ja šokolaadis, lehes ja kivis. Kirjanikuna valdab Kerttu hästi sõnamaagiat ja oskab ka lapsi panna sõnu nuusutama, maitsma ja katsuma.
Kavas on ka harjutus, mida teevad lapsed ja lapsevanemad koos. Seda harjutust saavad hästi teha oma vanema(te) süles ka päris pisikesed.
 
Reet Sütt on joogaga tegelenud üle 20 aasta. See on olnud huvitav teekond ja viinud soovini omandatud kogemusi teistega jagada. Nii saigi 2013 aasta kevadel läbitud klassikalise  jooga õpetajate kursused Milda Maria Trinskyte juhendamisel.
Klassikaline jooga on aluseks erinevatele joogastiilidele, millest Reet õpetab Hatha ja Radža joogat. Hatha jooga on pehmem ja rahulikum, Radža jooga veidi jõulisem.
Keha, hinge ja vaimu harmooniline koostöö – see on jooga eesmärk. Alustamiseks sobib iga stiil, sest igaüks avastab ja arendab ennast ja oma keha oma võimetest lähtuvalt.
 
Joogatund, kus vanemad ja lapsed koos osalevad, on mängulisema ja lõbusama ülesehitusega, pakkudes avastamist ja üllatusi nii suurele kui väikesele harjutajale. Tunni pikkuseks on 60 minutit, mille sisse mahuvad ka lõdvestusharjutused.
Igaüks saab suurepäraselt hakkama!
 
Ivo Hillermaa on taijiga tegelenud üle 30 aasta ja juhendab taiji harrastajaid alates 2000. aastast.
Lõpetanud 1975 a. Tallinna Spordiinternaatkooli sportvõimlemise eriala.
Kolm aastat õppinud hüpnoteraapiat ja psühholoogiat. Praegu õpib keha psühhoteraapia kolmeaastasel koolitusel.
Taiji on vana hiina harjutuste kompleks, kus sujuvad aeglased liikumised sooritatakse meditatsioonis. Õige hingamise ja keskendumisega aitab taiji praktiseerimine saavutada hingelist tasakaalu, füüsilist ja emotsionaalset heaolu ja sisemist rahu.
Laagris saate osa energiaharjutustest, mida saate igapäevaselt kasutusele võtta oma energiakanalite avamiseks ja hea enesetunde saavutamiseks ning tutvute taiji vormiga.
 
 
Agnes Laine on lõpetanud avaliku halduse eriala, sünnitanud perre kaks last ja  viimased 6 aastat korraldanud koolitusi, konverentse ja kursusi ning tegelenud pideva enese sisemaailma arendamisega, kuni sinnamaani, et nüüd aitab ka teistel jõudumööda oma hinge vaadata ja eluõppetükkidega silmitsi seistaTalle meeldib uurida ja mõista, miks me siia maapeale sünnime, mis on meie eesmärk, kuhu liigume ja kes me üldse oleme? Kas ei ole liiga tühine lihtsalt sündida, sünnitada ja kasvatada lapsi ja siis surra?  Kas see ongi kogu eksistentsi mõte? Ei ole, arvab ta: "Meie sisemaailma avarustes peitub lõputu hulk teadmisi, mida kõike saame kasutuda siinses füüsilises maailmas, selleks et meie elu oleks elamist väärt ja põnev! Me ei pea elama oma elu igavalt vaid kirglikult! Nii kirglikult, et igapäev on meie elu üks suur seiklus, võta ainult vastu ja imetle elu ande!"
 
Laagris tutvustab Agnes meie keha ühte osa – tšakrasüsteemi. Selle käigus leiame vastuseid küsimustele:  
Kas teame ja tunneme end?
Kas oleme ainult füüsilised olendid või midagi rohkemat?
Kas teame oma eluõppetükke ja eesmärke?
Kas oskame juhtida oma elu, oma mõtteid ja tundeid?
Avastame koos elu müsteeriume!
 
 
Triin Anni on spirituaalne tervendaja ja Ingelliku Reiki ja Kristallidega tervendamise õpetaja Eestis. Triin jõudis oma sügavamatele vaimsetele õpingutele ja rännakutele kümmekond aastat tagasi. Selle aja jooksul on läbitud Inutitiivteaduste kool, õppinud Kristallikunsti nii Eestis kui välismaal, omandanud Ingelliku Reiki õpetaja oskused Inglismaal. Lisaks on Triin õppinud pendlit, Maagilist Maatriksit, Teetatervendamist. Täna täiendab Triin oma vaimseid kogemusi ja teadmisi Kundalini jooga õpetajaks õppimisel ja tegutseb vaimse õpetaja ja tervendajana Eestis. Triinu isiklikust inglielust võib lugeda 2013. aastal ilmunud Aive Antsovi raamatust "Inglite kallistus".
Triinu vaimsed anded avaldusid aga mõned aastad tagasi, kui ta sai teada, et tema puudutus võib tervendada. See andis kindlust edasi tegutsemiseks. Nüüd peale tervenduste on Triinul täna Eestis paarsada Kristalli ja Ingelliku Reiki õpilast, kes tema teadmisi ja oskusi edasi kannavad. Lisaks aitab Triin inimesi läbi kanalduste ja selgeltnägemise, et elupuntraid lahti harutada ja aidata inimestel jõuda rõõmsama, tervema ja enesekindlama iseendani. Triinul on Tallinnas armas Kristallituba, kus toimuvad erinevad kursused ja individuaal- ning rühmateraapiad.                                    Triinu tegemistest saab rohkem lugeda kodulehelt: www.kristalliteraapia.ee

Triin räägib Karepa suvelaagris inglitest ja kristallidest ja sellest, kuidas nendega oma elu muuta ja tervendada. Lisaks toob ta kaasa ka erinevaid kristalle, mida saab koha peal näha ja käega katsuda.
  
 

Comments* (0):
Add comment*:
Author*: 
:
Human control - type the code shown*:
  Uuenda*
 

Save*

Eesti Русский
 Arvamus (5)Uudiste arhiiv
 Lood elust enesest (4)Uudiste arhiiv
 Toidulaud ja... (5)Uudiste arhiiv
 Uudised (5)Uudiste arhiiv
Sisestused puuduvad
 
     
  
Elitec